O mně – jako učitelce

Moje cesta k povolání učitelky začala nástupem na vysokou školu. Studovala jsem na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor anglický jazyk a přírodopis, mimo to jsem vystudovala také speciální pedagogiku.

Po dokončení studia jsem začala učit AJ online a také přes jazykovou agenturu. Následně jsem odjela na cestu do zahraničí (o které si můžete přečíst v sekci TRAVELS). Během cestování jsem i nadále učila online a po návratu zpět do ČR a přestěhování se do Brna, jsem se rozhodla založit si živnost a začít pracovat sama na sebe. Momentálně pracuji jak pro jazykové agentury, tak mám i své vlastní studenty.

Ano, i já dělám chyby a nevím zdaleka vše, ale nebojím se přiznat a ráda se dál vzdělávám.

Práce s lidmi a učení mě baví a dělá mi radost. Angličtinu jsem si zamilovala, a protože jsem přesvědčená o tom, že v budoucnu bude bez znalosti angličtiny život celkem těžkej, ráda předávám svoje znalosti dál.

Na práci učitelky mám ráda nejen sledování pokroků mých studentů, ale taky to, že i já sama se s každou lekcí učím nové věci. Ať už jsou to výukový metody a postupy nebo nová slova, fráze, spojení atd. Vzdělávání je prostě nekonečnej proces a já si ho opravdu užívám!